אני מעוניין לתרום  |  כך התחלנו את המדרש התימני  |  הגאון הרב ששון גריידי זצ"ל  |  אדיר ושדי וישב בתימנית  |  חומר מארכיון המדינה  |  donationforyemanit  |  ראש השנה וכיפור  |  ת"ת מבשר טוב  |  ילדי תימן  |  מדור פרשת השבוע  |  פרשת השבוע  |  ס ר ט י - ו י ד א ו  |  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  


יפוצו מעינותך חוצה
FacebookTwitter

      תקנון החנות
דף הבית >> חנות >> תקנון החנות
תקנון חנות
ברוכים הבאים לאתר מתימן יבוא

1. כללי
אתר מתימן יבוא (להלן: "האתר"), הינו אתר  אינטרנט המנהל   חנות  וירטואלית לציבור הגולשים ברשת   האינטרנט בישראל. האתר הינו בבעלות מתימן יבוא.
האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
אנא קרא את התקנון בקפידה שכן הוראות תקנון זה יחולו על כל פעולה שתעשה על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין מתימן יבוא.
משמעותה של המילה "פעולה" בתקנון זה הינה - כל פעולה המתבצעת לשם רכישת מוצרים המוצעים למכירה באתר לרבות הזמנת מוצרים.
גלישה באתר ו/או רכישת מוצר, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
כל המבצע ו/או המעוניין לבצע פעולה באתר (להלן "תורם" או "לקוח") מצהיר ומתחייב כי  הינו מודע לתקנון האתר   ומסכים להוראותיו, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל  טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי   האתר ו/או מפעיליו ו/או  מי מטעמם  . רכישה באתר משמעותה רכישת מוצרים באמצעות מסחר אלקטרוני.
2.      מי יכול להשתתף ברכישת מוצרים מהאתר או לתרום מהאתר?
כל משתמש רשאי להשתתף בהליך המכירה והתרומה בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
(א)  המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.
(ב)  המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל. 
(ג)  המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
(ד)  המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל
3. פרטי המשתמש

בעת  ביצוע הרכישה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת  את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם  פרטי, שם משפחה, טלפון, ישוב,  דואר אלקטרוני ופרטי  תשלום.
הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד  מגישי פרטים  כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות   תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם  לאתר. פרטי כרטיס האשראי של הלקוחות יישמרו במאגר מתימן יבוא.    

מנהלי האתר נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, מתימן יבוא לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה

בכדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.


חשוב להבהיר, הרשמה למועדון החברים באתר מהווה אישור מבצע הפעולה, להיכלל ברשימת לקוחות מתימן יבוא, אשר נמנים על תפוצת הדיוור הישיר של מתימן יבוא.     

   4.  אספקת המוצרים והתשלום

חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, החיוב אינו מיידי אלא רק במידה והמוצר זמין במלאי, בהתאם לאספקת המוצר ללקוח. המחירים באתר הספרים כוללים מע"מ, אלא אם צויין אחרת במפורש.
דמי המשלוח מפורטים בנפרד.
במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של מתימן יבוא לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי.
לא פעל מבצע הפעולה להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה מתימן יבוא זכאית לבטל את ההזמנה חד צדדית.    
במקרה בו בחר מבצע הפעולה שלא להשאיר את פרטי כרטיס האשראי, אלא ביקש כי ייווצר עמו קשר טלפוני לצורך ביצוע קבלת פרטי האשראי, תחשב הפעולה כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד קבלת פרטי האשראי ואישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. יובהר ויודגש, היה והלקוח בחר באפשרות שייווצר עמו קשר טלפוני לצורך ביצוע קבלת פרטי האשראי, והלקוח לא השיב לפניה הטלפונית ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של מתימן יבוא בתוך 7 ימים ממועד הפניה, תהיה מתימן יבוא זכאיות לבטל את ההזמנה.  

מתימן יבוא תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל שהקלדת בעת הזמנת המוצר. מתימן יבוא מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט בתקנון.5.  מדיניות משלוחים ועלויות משלוח
(א)  משלוח בארץ:    
1.      דואר רגיל  - עלות המשלוח על מתימן יבוא. המחירים באתר כוללים את מחיר המשלוח אלא אם כן מצוין אחרת בדף המוצר. זמן הגעה: בדר"כ כ – 10 ימי עסקים והחבילה מגיעה לסניף הדואר הקרוב למקום המגורים.


(ב)  הזמנים מתייחסים למין הרגע שהחבילה יוצאת ממתימן יבוא.
(ג)  עבור משלוח ההזמנה לחו"ל יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות


(ד) במידה והמשלוח אבד בדואר (כלומר, המשלוח טרם הגיע ליעדו בתוך 21 יום ממועד משלוח ההזמנה), תוציא מתימן יבוא, משלוח נוסף בדואר רשום מהר ככל שניתן (בהתאם לזמינות המוצר).               
   
(ה)      סוג המשלוח בו משתמשת מתימן יבוא הוא משלוח רגיל בדואר ישראל. מתימן יבוא ו/או הספקים ו/או מי מטעמם לא ישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאית מתימן יבוא להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.
אם ברצונך במשלוח מסוג אחר יש להודיע על כך טלפונית לחברה והתשלום יעשה בהתאם למה שהוסכם בטלפון.
(ו)  התקנון של רשות הדואר לישראל [או של כל גוף אחר באמצעותו מתימן יבוא תבצע את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים] יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הרוכש.
זמני אספקת המוצרים/שירותים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים .(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
מובהר בזאת כי מתימן יבוא עושה כל מאמץ כדי להבטיח את האספקה בזמן אך אין ביכולתה להתחייב לכך והיא לא תישא בכל אחריות לאיחור או עיכוב בזמני האספקה מצד הספקים.
(ז) מתימן יבוא ראשית לגבות דמי משלוח על כל המשלוח שחזר בהתראת "לא נידרש" ו/או התחיל בהליכי כשם המוצר הוחזר, ללא גביית דמי ביטול.
(ח) רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממתימן יבוא אם הוא מעוניין בכך.
דע:  בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף ביטול העסקה לכך שמבצע הפעולה יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לחנות ממנה נרכש המוצר על חשבונו. 

(ט)  אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שיעתוק או שכפול או שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום הינך רשאי לשלוח לספק את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שהספק יקבל פנייתך, תוכל לקבל את המוצר בשנית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק. 

   6.  אחריות
המוצרים המוצעים למכירה, מוצעים על ידי הספקים השונים הרשומים בדפי המכירה ולא בהכרח  ידי מתימן יבוא. האחריות הבלעדית לאספקתם, מתן אחריות וכדומה, מוטלת על הספקים באופן בלעדי.

   7.  שונות
מתימן יבוא לא תישא במישרין או  בעקיפין באחריות  כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של לקוח לא תתקבל במערכת  ו/או  לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהלקוח לרכוש מוצרים. 
מתימן יבוא לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על  ידי לקוחות,  או כל גורם אחר שאינו  בשליטת המלאה .
מתימן יבוא,  שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר  ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה, בין היתר באם   יתברר לה שמתבצעת באתר  פעילות בלתי חוקית .

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או  אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו  ו/או ימנעו את קיום  מכירת המוצרים באופן מלא או  באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים  שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות  במחשוב ו/או מערכות  הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר  בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה  ו/או  שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו  בגדר כח עליון (לרבות באגים כגון "באג 2000" שיחשבו לצורך סעיף זה ככח עליון) ימנע ו/או ייפגע  תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם  יחולו שינויים בשעורי המס  ו/או היטלים החלים על  המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד  האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית מתימן יבוא להודיע על ביטול  הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או  במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר   הדפסה אחר, או בקבלת  הנתונים ממבצע פעולה באתר  רשאית מתימן יבוא,  אך לא חייבת, לבטל את הרכישה  הספציפית.
מתימן יבואשומרת על זכותה לשנות את  תקנון ואת כללי   ההשתתפות הללו  מעת לעת. 
8.  שירות לקוחות
בשאלות לגבי המוצרים המוצגים בחנויות כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר,למידע על תפעול המוצר,אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לשרות הלקוחות של האתר.
נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל שאלה שהיא.
9.  ביטול עסקה/מכירה
(א)  מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן,
תשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")
(ב)  ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לשרות הלקוחות של אתר מתימן יבוא.
(ג)  אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של מתימן יבוא לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
(ד) האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.
(ה)  האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על מתימן יבוא אחריות כ"עוסק" בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
(ו) מתימן יבוא תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:
(1) במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;
(2) אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אחרת שמנעה ממשתמשים את היכולת להוסיף ולהשתתף במכירה באופן תקין.
(3) במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציינו בעת ההרשמה למכירה.
(ז) אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית מתימן יבוא לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור מתימן יבוא ו/או מי מטעם לא תהא אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
10. תנאים נוספים
(א) נפלה טעות קולמוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את מפעילי החנויות ו/או את מתימן יבוא. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
(ב)  מתימן יבוא ו/או מי מטעמה לא תהא אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז מתימן יבוא שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, מתימן יבוא לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על מבצע הפעולה בלבד ועל חשבונו.
(ג)  פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי התורה. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי הדין התורניים במחוז ירושלים.
(ד)  אין בהצגת המוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע"י מתימן יבוא.
(ה)  רישומי המחשב של מתימן יבוא בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך ‏יום חמישי י"ח אב תשע"א וניתן לשינוי בכל עת ע"י מתימן יבוא, על פי שיקול דעתה הבלעדי.+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
 

זכות לימוד התורה בנוסח תימן ושימור המסורת והחייאת מורשת תימן
תעמוד לתורמים היקרים נאמני עדת תימן לברכה והצלחה ישועה ורפואה ומילוי כל משאלה.

תרום בשמחה ללימוד ילדי תימן

להפקיד או העברה בנקאית לחשבון הת"ת: מבשר טוב, בנק מרכנתיל, סניף גאולה 635 ירושלים. מספר חשבון 55631


לפרטים נוספים להתקשר לטלפון  050-4148077  תזכו למצוות עם שפע ברכה והצלחה.

אם יש בקשה מיוחדת לתפילת הילדים שלחו הודעה. אפשר גם בווטסאפ 054-2254768

מתימן יבוא הישיבה המרכזית לבני עדת תימן. ירושלים רחוב תרמ"ב 6. טלפון: 02-5812531    דוא”ל: email: mtyavo@gmail.com פקס: 077-4448207 חשבון בנק הדאר: 4874867
מבשר טוב - ת"ת לבני עדת תימן רחוב יחזקאל 46 ירושלים. גני ילדים רחוב ארץ חפץ 112 כניסה ב ירושלים.  
 
 
דוא”ל: email: mtyavo@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים